Одні правила для всіх: у Черкасах просять відкрити доступ до усіх шкільних спортивних майданчиків

maydanchyk
besplatka_728_90_ukr

До нещодавно побудованих сучасних спортивних майданчиків на територіях шкіл міста Черкаси діти не мають доступу. Їм доводиться перелазити 5-метровий паркан, аби пограти у футбол чи інші ігри, що є досить небезпечним. Тому депутат міськради Юрій Тренкін від імені батьків школярів із 34-ї школи на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету зачитав звернення із проханням забезпечити доступ дітям до спортивних майданчиків.

- Ми взяли гроші платників податків, побудували ці чудові майданчики, але обмежуємо доступ до них. При цьому робимо це не досить професійно, адже діти перелазять через високий паркан, ризикуючи своїм здоров’ям. Вже неодноразово спостерігали, як діти і падали з того паркану, і стрибали. Чого ми чекаємо? Поки хтось зламає ногу чи шию? Ця проблема може призвести й до летальних наслідків, – сказав Юрій Тренкін.

- Найстрашніше, що й дівчатка маленькі перелазять через цей паркан, — додала голова батьківського комітету з 34-ї школи.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов сказав, що ситуація у цьому випадку замкнута, адже законодавчо жодним чином не врегульовано це питання: всі заклади освіти сьогодні охороняються бюрократичною процедурою, і Закон України «Про освіту», зокрема, забороняє здавати в оренду площі не під навчальний процес.

Цікаво, що в одних школах є вільний доступ до футбольних полів, а в інших немає. Батьки просять узгодити розклад відкриття футбольних полів, систематизувати це питання та прийняти рішення, однакове для всіх.

Секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик пообіцяв на наступне засідання підготувати проект рішення з цього питання.

First1

Можливо Вас зацікавить