Оксана Забужко відкрила новий літературний сезон у Черкасах

DSC06371
besplatka_728_90_ukr

Учора громадська організація «Книжковий Маестро» відкрила новий літературний сезон, а першою гостею уже 2017 року стала одна із найвідоміших сучасних письменниць Оксана Забужко. На зустрічі авторка презентувала черкащанам книгу  «І знову я влізаю в танк…».

Про те, що запросити авторку до Черкас хотіли неоднократно розповіла організатор зустрічі Людмила Фіть:

«Ми раді вас усіх тут бачити, раді, що до нас завітала людина, запросити яку нам давно хотілося. «Книжковий Маестро» відкриває новий літературний сезон. У 2016 році у нас було багато цікавих зустрічей, але я вас запевняю, що 2017 рік буде ще цікавішим, ніж попередній».

Авторка привезла до Черкас свою нову книгу «І знову я влізаю в танк…», а також розповіла, що стало початком для її написання:

«Мені часто питають, що надихнуло написати цю книгу. Спочатку я написала вірш «Диптих 2008 року». 2008 рік став переломним роком в історії нашої країни та цивілізації, рік, коли хода війни стала незворотньою. Із цієї поезія я взяла рядки «… І знову я влізаю в танк», зробивши їх заголовком книги. І знов я влізаю у танк, простукую панцир, підрихтовую коліщатка, підкручую слова петецій і апелів, щоб жодне не затнулось…», — продовжує розмову письменниця декламуванням вірша, який носить епіграф «8. 08. 2008. Початок Російсько-Гузинської війни».

DSC06378

Безліч шанувальників Оксани Забужко прийшли на її зустріч, аби поспілкуватися із нею та висловити їй своє захоплення. Сама ж письменниця під час заходу не обмежилася лише презентацією нової книги, вона читала власні вірші, піднімала тему шевченкознавства та вела жвавий, а головне відкрито-щирий діалог із гостями.

DSC06364

First1

Можливо Вас зацікавить