Олег Винник підтримує Аграрну партію та разом з її лідером Поплавським розпочинає тур Україною

vinnik-640x394
besplatka_728_90_ukr

Співак з Черкащини Олег Винник підтримує Аграрну партію України і разом із лідером цієї політичної сили Михайлом Поплавським (перший номер списку на виборах до Верховної Ради) розпочинає тур країною. Про це повідомляє сайт «Вибір — 2019″

«Я підтримую Аграрну партію, тому що мені близька її ідеологія. Я виходець з села. І я пишаюся цим. Мені хочеться, щоб наша сільська молодь не виїжджала до Європи, а навпаки, наше село стало європейським», — сказав співак в ефірі одного з телеканалів, його слова наводить пресслужба Аграрної партії України.

За інформацією пресслужби, Винник разом із Поплавським розпочинають тур регіонами України на підтримку Аграрної партії. Перша зустріч із виборцями відбудеться 4 липня в місті Фастові (Київська обл.).

Нагадаємо, що на своїх концертах Олег Винник даруватиме іменне вино. Під час концерту на Тернопільському міському стадіоні музикант вирішив подарувати колекцію вин Shabo «Життя навколо» з власним автографом кільком своїм прихильникам.

Відтепер на кожному концерті в рамках всеукраїнського туру «Роксолана» Олег Винник даруватиме колекцію вина тому, хто придбає квиток на 13 місце 13 ряду. Який сектор — не розголошується.

First1

Можливо Вас зацікавить