Олександр Черевко розповів про нові спеціальності у ЧНУ та попередні результати вступної кампанії (ВІДЕО)

Олександр Черевко розповів про нові спеціальності у ЧНУ та попередні результати вступної кампанії (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

На сьогоднішній день Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького є провідним вищим освітнім закладом області та посідає 38-му сходинку у рейтингу всіх університетів країни за кількістю поданих заяв абітурієнтів. У студії «ВиЧЕрпно» ректор університету Олександр Черевко розповів про попередні результати вступної кампанії та які нові спеціальності пропонує вищий освітній заклад.

- Вся університетська громада отримала приємний сюрприз цього року. Ми прийняли двохтисячного абітурієнта — це той рубіж, за яким треба оцінювати подальшу перспективу університету. Уже четвертий рік поспіль наш вищий освітній заклад витримує цей показник. Це свідчить про те, що з одного боку ми даємо можливість дітям отримувати вищу освіту у межах країни, з іншого — відбувається збереження робочих місць, — наголосив Олександр Черевко.

Ні для кого не є секретом, що при вступі до університету найбільшим попитом постійно користуються такі спеціальності як: туризм, міжнародні відносини, іноземна філологія, педагогічна освіта та журналістика. Нещодавно у навчальному закладі почали активно розвивати нові спеціальності в аграрному напрямку, а за декілька років у межах університету взагалі може почати функціонувати повноцінний медичний інститут.

- Цього року в Інституті педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва була сформована група по навчанню менеджменту соціокультурного простору. Ми не поспішаємо щодо створення навчального центру медичного інституту, оскільки готуємося до цього дуже скрупульозно. Потрібно крокувати виважено і ставитися до цього відповідально. На мою думку, повноцінний медичний інститут зможе запрацювати через 10 років, — зауважив ректор університету.

728x90

Детальніше дивіться у відео:

Можливо Вас зацікавить