Олександр Вельбівець оцінив дії правоохоронців, які відреагували на акцію Нацкорпусу (ВІДЕО)

Олександр Вельбівець оцінив дії правоохоронців, які відреагували на хуліганство Нацкорпусу (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець оцінив дії правоохоронців, які відреагували на акцію протесту Національного корпусу під час візиту Президента України Петра Порошенка до Черкас.

- Вважаю, що правоохоронці діяли правильно. Вони діяли без зброї, без застосування будь-яких спецзасобів, виключно стримуюючи нападників. Разом з тим спрацювали розумно, без перевищення своїх повноважень. Я хотів би подивитися, як в країнах Європи спрацювала б поліція, реагуючи на такі хуліганські дії, — зауважив Олександр іванович.

Нагадаємо, 9 березня, під час візиту в Черкаси Президента України Петра Порошенка сталися сутички між правоохоронцями та представниками Нацкорпусу. Представники Нацкорпусу прийшли на виступ Президента біля палацу Дружби народів, коли зі сцени звучав гімн України. Вони намагалися прорватися на сцену, проте на заваді стали правоохоронці. Після цьго виникла бійка.

У стутичці постраждав  керівник Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий та ще 15 правоохоронців. Один з них опинився в реанімації.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить