Ольга Горбачова продемонструвала черкащанкам «7 життів Жінки» у сучасному суспільстві

IMG_4337
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні Ольга Горбачова поспілкувалась з черкаськими жінками на вічні теми любові, жіночої сили і щастя, а також ознайомила їх з неординарним творчим фотопроектом «7 Життів Жінки».

Його 34-річна українська співачка створила спільно з одним з найбільш самобутніх українських фешн-фотографів Геннадієм Черномашинцевим.

Як в швидкісному ритмі життя залишитися Жінкою? Як знайти баланс між роботою, саморозвитком, любовними відносинами і сімейним життям? Як розставити пріоритети і проявляти любов до себе? Як бути щасливою і знайти любов? Як зберегти сили і натхнення? Як зрозуміти своє призначення? Саме на ці питання можна було дізнатися відповіді особисто від Ольги на фотовиставці.

IMG_4319

IMG_4320

IMG_4322

IMG_4323

Представлені чорно-білі кадри наочно демонструють безліч ролей сучасної жінки в суспільстві.

IMG_4331

«Я вважаю ствердження того, що всі жінки однакові, помилковим. Ми однакові лише у своєму різномаїтті. Сьогодні я трішки «божевільна», ви ж спокійні. Завтра все може бути навпаки. Я впевнена, що змінити можна все. І починати потрібно з себе. Можливо, не все виходитиме з першого разу, але головне, що ви знаходитимесь у русі. Перевірте себе. Почніть жити так, наче вам залишилось лише місяць або ж два. Замисліться, чи всім ви сказали те, що справді почуваєте? Чи всім простили те, що можете? Саме таким способом ви зрозумієте, що домінантою в житті виступає безумовне кохання, а часу на образи та претензії у вас просто не залишиться», — зазначила Ольга Горбачова.

IMG_4321

Вона також додала, що ця виставка не про ролі, які жінки можуть грати, як актриси. Вона створена для усвідомлення більш важливих мотивів. А саме того, щоб жінки могли повноцінно реалізуватися у всіх жіночих проявах: Господині, Коханки, Партнера, Дружини, Матері, Музи, Творця власного життя.

IMG_4326

First1

Можливо Вас зацікавить