Оновлена рада: хто може замінити на посаді відкликаних депутатів

sesia
besplatka_728_90_ukr

Учора закінчився збір підписів за відкликання депутатів міської ради. Якщо голосів вистачить та партійне керівництво погодить відкликання, склад міської ради може значно оновитись. Наше видання поцікавилось, хто ж має «зайти» до міської ради замість ймовірно відкликаних депутатів.

Отже, замість Максима Шадловського, Альони Цегвінцевої та Тетяни Чорнобіль, депутатами міської ради від Партії вільних демократів можуть стати юрист Наталія Даньковська, підприємець Максим Панасенко та вчитель та президент МГО БК «Країна баскетболія» Олександр Нагорний.

Ряди ВО «Черкащани» замість Максима Скорика можуть поповнитись «азотівцем» Олександром Сандецьким.

Замість «радикала» Віталія Косяка депутатом має стати бізнесмен Арсен Мкртчян.

Як повідомив в коментарі нашому виданню Арсен Мкртчян, якщо пана Косяка і відкличуть, він не має бажання ставати депутатом міської ради у цій каденції, тому напише заяву про відмову.

- Вважаю, що міська рада цього скликання повністю себе дискредитувала. Депутати більше думають про власне збагачення та бізнес-інтереси, ніж про місто. Результати цього ми можемо спостерігати щодня: у місті твориться безлад. Не маю бажання бути учасником цього цирку та політичним пішаком у переділі влади. Я маю політичні амбіції, але реалізовувати їх таким шляхом не маю бажання, — прокоментував Арсен Мкртчян.

Наступною у рейтинговому списку Радикальної партії є Ірина Гончарова, яка станом на 2015 рік перебувала на посаді заступника директора ПАТ «Будівельно-монтажне управління №3».

Якщо ж ініціативна група назбирає вдосталь голосів, отримає рішення ТВК та погодження від партійного керівництва БПП «Солідарність», то екс-секретар міської ради Олександр Радуцький може поступитися депутатським мандатом на користь еко-активістки Людмили Ткаченко.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить