Організатори Черкаського книжкового фестивалю оголосили дві новини — хорошу та погану

20180406_141438
besplatka_728_90_ukr

Організатори Черкаського книжкового фестивалю оголосили хорошу новину — вони назбирали 70 тисяч гривень за допомогою колективного фондування проекту — Спільнокошту. 209 фондувальників з України, зокрема, з Києва, Харкова, Полтави, Кропивницького, Тернополя, Запоріжжя, Вінниці та зі Львова долучилися до реалізації культурного заходу в Черкасах.

- Це означає, що Черкаський книжковий фестиваль цікавий та потрібний багатьом людям і не тільки місту Черкаси, — сказала організаторка фестивалю Юлія Чабаненко.

Стосовно ж міської влади — не все так чудово. Залишилось два тижні до фестивалю, а в  Черкаській міській раді досі точно не знають, чи підтримають вони культурний захід всеукраїнського масштабу. У Черкаській ОДА обіцяють підтримати захід.

- Ми маємо надію, що нас підтримають наші владці, — сказала Юлія Чабаненко. — Це питання залишається відкритим.

Черкаський книжковий фестиваль був затверджений у програмі заходів міста Черкаси по управлінню культури. На сьогоднішній день виникло питання чи кошти по програмі віддавати на фестиваль, чи на більш термінові, важливіші завдання у культури. По програмі закладалося на фінансування фестивалю 50 тисяч гривень, за які організатори фестивалю могли б оплатити оренду приміщення, проживання частини гостей, які приїжджають з усіх куточків України, рекламну продукцію та організацію майстер-класів.

- Бюджет сформований, гості запрошені, весь механізм запущений. Ми не можемо відмінити фестиваль, ми не можемо сказати гостям «не їдьте». І за два тижні до фестивалю ми дізнаємося про те, що все під великим питанням. Ми на ці 50 тисяч розраховували. Тепер ця сума лягає на плечі членів команди,  — сказала організаторка фестивалю Людмила Фіть.

Тому зараз організатори фестивалю продовжують шукати меценатів, які мають можливість та бажання вкладати гроші в інтелектуальний розвиток нашого міста.

Можливо Вас зацікавить