«Особа нападника досі не встановлена»: у поліції запевнили, що роблять все можливе, щоб знайти вбивцю черкаського журналіста

Завтра відбудеться церемонія прощання із черкаським журналістом Вадимом Комаровим
besplatka_728_90_ukr

У поліції запевнили, що роблять все можливе, щоб встановити і затримати нападника на черкаського журналіста і активіста Вадима Комарова, який помер сьогодні близько другої години ночі. В лікарні він провів в стані коми 46 днів. 

Нагадаємо, 4 травня у центрі Черкас близько 9:30 години виявили черкаського активіста Вадима Комарова з травмою голови.

«На жаль, на сьогоднішній день особа нападника не встановлена, проте робота у цьому напрямку триває. Зараз справою займається група слідчих слідчого управління поліції Черкаської області. Справа розслідується як умисне вбивство», — написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» речник Національної поліції в Черкаській області Дмитро Грищенко.

У слідства є три основні робочі версії – це професійна діяльність потерпілого, раптова сварка з невстановленою особою та вбивство з корисливих мотивів. За цей час проведено низку оглядів місця події, де вилучено речі потерпілого та інші предмети, які можуть мати доказове значення у кримінальному провадженні. Призначено комплекс судових експертиз, направлених на встановлення особи, яка скоїла кримінальне правопорушення, проведено поквартирний обхід будинків, які розташовані неподалік місця вчинення злочину, допитано понад 1300 осіб, встановлено та відпрацьовано понад 100 камер відеоспостереження, що розташовані по маршруту руху потерпілого. Частину відео вилучено та долучено до матеріалів кримінального провадження.

- Поліція відповідно до вимог Закону не може надати всію інформацію, якою володіє слідство, проте запевняємо, що робимо все, що від нас залежить, щоб встановити та затримати нападника, — додав Дмитро Грищенко.

Як повідомив очільник НСЖУ Сергій Томіленко у соцмережі «Фейсбук», сьогодні у Києві о 14:00 біля меморіальної дошки пам’яті журналістів, які загинули під час виконання професійних обов’язків, пройде прес-конференція щодо обставин убивства черкаського журналіста Вадима Комарова.

Місце публічного заходу — на Хрещатику коло будівлі НСЖУ (вулиця Хрещатик, 27-А). Початок — 14:00

First1

Можливо Вас зацікавить