Останній дзвоник у Черкасах пройде у незвичному форматі

ostannij dzvonyk
besplatka_728_90_ukr

Свято останнього дзвінка відбудеться  в черкаських школах 29 травня о 14:00. Проте через пандемію коронавірусу та введений в Україні карантин, свято відзначатимуть онлайн. Про це у коментарі «ВиЧЕрпно» заявив очільник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

Міністерство освіти і науки рекомендує відзначати завершення навчального року в останню п’ятницю травня. Цьогоріч ця дата припадає на 29 травня.  У рамках свята усі школи міста оприлюднять у один час – о 14:00 на своїх сайтах або в соціальних мережах власні привітання для учнів, побажання міського голови Анатолія Бондаренка та директора департаменту освіти і гуманітарної політики Сергія Воронова.

 «Ми плануємо провести загальноміський захід для всіх закладів загальної середньої освіти. У кожної школи є можливість провести свято у тому форматі, у якому вона бажає, проте єдина умова – онлайн-режим», − зазначає Воронов.

Директорка 9 міської гімназії Ірина Топчій каже, що свято у їх закладі проведуть одразу на декількох платформах: на офіційному сайті гімназії, на YouTube-каналі та сторінці у Facebook.

«Ми підготували привітання вчителів та влади, а також креативні відеоролики, створені учнями. Свято розраховане орієнтовно на 30-40 хвилин», − зазначає Топчій.

Анна Житкова

First1

Можливо Вас зацікавить