Островський вже не очолює обласне управління культури

ostrovskij
престо 728_90_ранкова кава

Олег Островський, який очолював управління культури Черкаської облдержадміністрації з 16 травня 2016 року, звільнений за згодою сторін з 18 травня. Цю інформацію у коментарі виданню «ВиЧЕрпно» підтвердив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

- Після того, як визначиться переможець конкурсу на посаду начальника Департаменту (департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю — ред.), буде оголошено конкурс на начальника управління культури, — відзначив Віталій Володимирович.

Коментар самого Олега Анатолійовича поки не вдалося отримати, оскільки він не бере слухавку. Тому невідомо, чи брав він участь у конкурсі на посаду керівника Департаменту.

Відзначимо, на нещодавній прес-конференції Олег Островський повідомив, що після того, як він вийшов з лікарняного, він дізнався, що його перевели на іншу посаду — начальника управління культури, а його заступника призначили керівником новоствореного департаменту, якому й буде підпорядковуватися управління культури.

До слова, до призначення Олега Островського на посаду, галузь культури області довгий час залишалася без очільника.

Довідка.

Олег Островський – підприємець, боєць АТО, очолював фермерське господарство «Еко-Ферма», у 2012 році по виборчому округу №195 самовисувався до Верховної Ради, у 2015 претендував на посаду голови Чигиринської районної адміністрації. Воював у зоні АТО у складі підрозділу «Холодний Яр» батальйону «Айдар». Нині головний редактор суспільно-громадської газети «Козацький край». Його колишня дружина Леся Островська – директор відомого музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутір», що на Чигиринщині.

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить