П’ятеро жінок з Черкаського району стали матерями-героїнями

bagatoditni materi 5
престо 728_90_ранкова кава

Сьогодні п’ятеро жінок з Черкаського району отримали орден «Матері-героїні» та приємні подарунки до свята весни. 

Серед них є жінки, які виховують по 14 дітей.

Посвідчення за підписом Президента України та нагрудний знак «Матері-героїні» отримали:

- Тетяна Миколаївна Юсупова;

- Людмила Олексіївна Голосінська;

- Тетяна Олександрівна Чернова;

- Ірина Володимирівна Мельніченко;

- Олена Миколаївна Ступак.

bagatoditni materi 7

Організаторка свята, на яке також були запрошені сто багатодітних матерів, які мають 5 і більше дітей, голова Комітету багатодітних сімей Черкаського району Ніна Вурсіченко розповіла, що таким чином вони вирішили подякувати матерям, які самовіддано виховують своїх дітей, та привітати з прийдешнім святом.

bagatoditni materi 9

За словами Ніни Миколаївни, сьогодні на багатодітних мам чекає вручення подарунків, концерт та святковий стіл. Допомогли ж в організації свята голова Черкаської РДА Анатолій Яріш, який і вручив ордени, та благодійний фонд «Деликат», який забезпечив продуктами та підготував для 5-х матерів-героїнь жіночі подарунки.

bagatoditni materi

bagatoditni materi 4

bagatoditni materi 2

bagatoditni materi 3

Як розповіла керівник проектів БФ «Деликат» Юлія Іщенко, до них звернулася голова Комітету багатодітних сімей, на її прохання вони надали 100 кг муки, 100 кг цукру, апельсини, яблука, цукерки, печиво та інші продукти.

- Якщо у нас є можливість і якщо до нас трохи завчасно звертаються, то ми завжди готові долучитися до таких акцій, завжди готові підтримати. Тим паче приємно було допомогти не тільки продуктами, а й вручити цим п’ятьом мама ось такі суто жіночі подарунки, адже, щоб там не було, жінка — це ніжність, це краса і попри всі обставини вона такою і має залишатися, — наголосила Юлія Іщенко.

bagatoditni materi 8

Окрім того, подарунки сьогодні отримали діти-сироти.

bagatoditni materi 6

До відома, почесне  звання України “Мати-героїня” присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених в установленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить