Паломництво хасидів до Умані може бути ускладнене забороною на нічні польоти (ВІДЕО)

Понад 500 поліцейських будуть захищати паломників-хасидів в Умані
besplatka_728_90_ukr

Цьогорічне паломництво хасидів до Умані може бути ускладнене забороною на нічні польоти, яку ввели в ізраїльському аеропорту імені Бен Гуріона. Про це повідомляє телеканал «Ільдана».

Шум літаків уночі в переддень свята Рош ха-Шана заважає спати жителям міста Лод, які проживають поблизу головного аеропорту Ізраїлю. Днями окружний суд у Лоді видав постанову про заборону польотів пасажирських літаків в Україну в нічний час. Таким чином задоволено клопотання, подане муніципалітетами Холона і Рішон ле-Ціона.

Нагадаємо, що хасиди, які пошкодили розп’яття, вже втретє намагалися втекти з України.

Це вже третій випадок, коли їх зупиняють працівники прикордонної служби, а правоохоронці доставляють втікачів до міста.

Хлопців зупинили на пропускному пункті «Кучурган-авто». Вони намагалися перетнути кордон з Молдовою на легковому автомобілі. При собі втікачі мали паспорти громадян США, які їм не належали.

До цього, хасиди вже намагалися втекти за кордон, але поліцейські не дали вчинити задумане.

Йохан Ерсон та Яхін Еллі, які під час досудового слідства мають перебувати під домашнім арештом, озброївшись довідками про нібито втрату паспортів, гайнули в аеропорт “Бориспіль” в надії покинути Україну. Але оперативна робота правоохоронців не дала завершити задумане: хлопців затримали і повернули в Умань.

First1

Можливо Вас зацікавить