Пауерліфтери СК «ВІКІНГ» отримали нагороди за успішні виступи на чемпіонаті України

Загальне фото 2
besplatka_728_90_ukr

Пауерліфтери СК «ВІКІНГ» отримали від президента клубу Григорія Душейка грошові нагороди та грамоти за успішні здобутки на чемпіонаті України 2020 з пауерліфтингу та окремих вправ UPC,  який 24-26 липня проходив в місті Києві.

Після кількамісячної перерви на карантин силачі не втратили своєї форми, адже, аби показати високі результати в найбільш рейтинговому і масовому турнірі  силового триборства, їм допомогли самостійні щоденні тренування, жага до перемоги, командний дух й  підтримка з боку президента спортивного клубу.

1

Спортсмени вдячні Григорію Душейку, який веде їх до нових перемог. Завдячуючи йому, спорт на Черкащині все більше й більше розвивається, молодь прагне йти в спортивні зали, вести здоровий спосіб життя і глибше розуміти, що від наполегливих занять фізичною культурою та спортом залежить їх щасливе майбутнє.

Загальне фото 2

 Віта Зоря (с.Хрущівка, Золотоніський район):

«Я вдячна Григорію Петровичу за моральну та матеріальну підтримку у підготовці та участі на всіх змаганнях, за змогу тренуватися в відремонтованому залі, в якому є необхідні тренажери на всі групи м’язів. Дякуємо, що він  не втомлюється спрямовувати свій час, власні кошти на розвиток спорту».

Чотирнадцятирічна Людмила Івашина (с.Лукашівка, Золотоніський район):

«На Чемпіонаті України я викладалася на всі сто. Не дивлячись на те, що під час карантину спортивні зали були закриті, я наполегливо тренувалася вдома. На змаганнях, звісно, хвилювалася, але завдяки настановам та підбадьорюванню капітана Валентина Гонтара та призедента клубу Григорія Петровича я зібралася і чудово виступила.  Щиро вдячна їм,  своїй найкращій команді, батькам що вірять в мене, і у всьому підтримують».

Юлія Пономаренко

 Юлія Пономаренко (м.Золотоноша)

«Рада від того, що віднедавна стала частинкою сильної  Чорнобаївської команди «ВІКІНГ» і маю можливість виступати в її складі. Звісно, що змагання дають більше можливостей для отримання досвіду. Добре, що це розуміє президент клубу Григорій Душейко, який допомагає в поїздках та участі в різних чемпіонатах, а це повірте великі кошти. Була приємно здивована за неочікувані нагороди — преміальні, грамоту й квіти, адже все це стимулює до ще більшого задоволення і бажання працювати і рухатися далі, долаючи будь-які перешкоди».

Загальне фото 3

Батьки Максима Чорненка, найменшого дванадцятирічного учасника з Чорнобаю також сердечно дякують президенту Григорію Душейку за підтримку, стимул до кращих результатів, приємні і достойні винагороди. Висловлюють слова вдячності і на адресу тренера Валентина Гонтара, який має здатність захоплювати своїх учнів, відкривати їм нові шляхи, мотивувати на яскраві та ще гучніші досягнення.

Авторка Ніна Семенова

*іміджева інформація

 

First1

Можливо Вас зацікавить