Перед виборами вам ніхто поганого не пообіцяє: Владислав Голуб про те, як правильно обрати кандидата (ВІДЕО)

golub
besplatka_728_90_ukr

Як пересічному виборцю навчитися відрізняти популістичні гасла від реальних і на що потрібно звертати увагу при виборі кадидата. Про це в студії «ВиЧЕрпно» розповів народний депутат України Владислав Голуб. 

Владислав Голуб відзначив, що для нього найважливішим є команда того чи іншого кандидата:

«Можна йти з дуже красивими гаслами, але мати таке оточення, яке далеке від тих думок, про які говорить кандидат. Ми, обираючи президента, будемо мати, умовно кажучи, представництво тут на місцях: обласна державна адміністація, районна адміністрація, вертикаль правоохоронних органів. Коли я знаю тих людей, які представляють того чи іншого кандидата, я чітко розумію, в який спосіб будуть відбуватися процеси на місцях, на загальнодержавному рівні. Я хотів би побачити від кожного кандидата, хто буде їх представляти».

Вам ніхто перед виборами поганого не пообіцяє, — нагадує чиновник.

- Жоден кандидат перед виборами не вийде і не скаже: «Так, я буду красти і моя команда також буде красти». Ви ніколи в житті цього не почуєте, — запевняє народний депутат України. — Коли ми бачимо команду, ми прекрасно розуміємо, що було до того, і я слабо вірю, що люди так швидко змінюються і готові жити новими принципами, ніж вони жили до того, — наголосив пан Голуб.

728x90

Саме тому для народного обранця важливішим є те, з якою саме командою кандидат йде на вибори, ніж з якими гаслами.

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить