«Перетворився у політичне ігрище», — Тренкін у студії «Вичерпно» розповів, чи варто розпускати виконком (ВІДЕО)

тренкін
besplatka_728_90_ukr

Минулого тижня одразу дві фракції у міській раді зареєстрували проєкт рішення про дострокове припинення повноважень нинішнього складу виконавчого комітету. Доцільність цього рішення у студії «Вичерпно» обговорили із депутатом Черкаської міської ради Юрієм Тренкіним.

- Я скажу свою думку. Це не позиція фракції чи більшості. Той виконком, який не може десятки разів зібратися, він є недієвим. Що треба робити із недієвим органом? Його треба змінювати. Тому я за повне перезавантаження виконавчого комітету, — говорить Тренкін.

За словами депутата, у вівторок виконком мав зібратися на десяту годину. На розгляді багато питань щодо департаменту соціальної політики та доріг.

- Там жодного політичного питання. Виконавчий комітет став не господарським органом, який має швидко вирішувати нагальні проблеми, а перетворився у політичне ігрище», — зазначив він.

Депутат ще роздумує, чи доцільно розпускати виконком за три місяці до повного перезавантаження влади, ураховуючи, що процес формування нового складу виконавчого комітету може затягнутися:

- Я не бачу чітких пропозицій від фракцій, які входять у більшість, щодо формування виконкому. Можливо, деякі фракції змінять своїх представників у виконавчому комітеті.

Як альтернативу, Тренкін пропонує «взбодрить» нинішній склад виконавчого комітету:

- Міський голова має на це важелі впливу, — підсумовує Юрій Васильович.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить