Перший президент України підтримав висунення Тимошенко у президенти

tymoshenko
besplatka_728_90_ukr

Перший президент України Леонід Кравчук підтримав висунення Юлії Тимошенко на посаду Глави держави та закликав зробити це весь український народ, інформує «Оbozrevatel».

Про це він заявив на з’їзді партії ВО «Батьківщина» — Форумі єднання, який проходить сьогодні у Києві.

«Ці виборі будуть не просто виборами президента, це будуть вибори нового курсу, нового життя, нового бачення розвитку», — наголосив Кравчук.

Перший президент зауважив, що знає лідера «Батьківщини» як досвідчену, щиру людину, сильну та могутню постать, яка витримала на своєму шляху великі випробування.

«Головна якість, якою володіє Юлія Тимошенко, яка має бути визначальною для президента — це любов до Вітчизни, сила духу, сила волі, сила знань», — заявив Кравчук.

Він звернув увагу на те, що саме під керівництвом лідера «Батьківщини» найкращі фахівці розробили Новий курс — програму, що забезпечить державі справжній прорив. На думку Кравчука, лише Тимошенко зможе вивести Україну з економічного провалля. За її президентства всім доведеться жити за законом, бути перед ним рівними, і в разі його порушення відповідати, резюмував перший президент.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить