Петиція про відставку Зеленського з’явилася на сайті Президента України

Петиція про відставку Зеленського з'явилася на сайті Президента України
besplatka_728_90_ukr

22 травня в офіційному інтернет-представництві Президента України з’явилася електронна петиція щодо відставки Президента України Володимира Зеленського у разі невиконання своїх обіцянок. Збір підписів ініціював Вадим Михальський.

- Якщо діючий Президент України Володимир Зеленський в термін шести місяців не виконає своїх передвиборчих обіцянок,( зняття недоторканості депутатів, суддів, міністрів, президента; перегляд ціни на комунальні послуги; суд над усіма, хто грабував та нищив українську державу; гідні зарплата, пенсія та соцвиплати та ін. ), тоді Володимир Зеленський повинен подати у відставку, — йдеться у тексті петиції.

Станом на 23 травня електронна петиція набрала 5117 голосів із 25000 необхідних.

До кінця збору підписів залишилося 92 дні.

Нагадаємо, що під час інавгурації Президент України Володимир Зеленський виступив із проханням про прийняття Закону «Про скасування депутатської недоторканості» та Закону «Про кримінальну відповідальність за незакоонне збагачення».

Також Володимир Зеленський попросив Верховну Раду звільнити з посад голову Служби безпеки України, Генерального прокурора України та міністра оборони України.

- У вас на це буде 2 місяці. Я розпускаю Верховну Раду VIII скликання. Слава Україні! — зазначив Зеленський.

Можливо Вас зацікавить