Підсумки 2017: стали відомі переможці номінацій

peremoga

18 грудня на сайті «ВиЧЕрпно» було закрито голосування, яким наше видання підсумувало 2017 рік.

У нас було визначено 7 номінацій: «Важкобуд року», «Ляп року», «Призначення року», «Перевтілення року», «Бійка року», «Подарунок року», «Обідка року», за які читачі нашого сайту голосували з 27 листопада по 18 грудня.

Загалом, участь у голосуванні взяло близько 2 тисяч людей.

Отож, ми хочемо познайомити наших читачів із результатами голосування.

У номінації «Важкобуд року» переміг міст через Дніпро, ремонт на якому хоч і добігає кінця, однак, схоже, труднощі з перетином Дніпра так набридли черкащанам, що вони 48% своїх голосів віддали саме за цей об’єкт, який ремонтується останні півроку.

vagkobud

У номінації «Ляп року» переможцем став заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко із своїм «місцем на «Хе». За нього він отримав 59% голосів.

ljap roku

У номінації «Призначення року» однозначну перевагу над колегами отримав начальник управління інспектування Віталій Косяк, заробивши 43% голосів.

pryznachennja roku

У номінації «Перевтілення року» фаворитом став міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який зіграв головну роль у фільмі «Таємниці мого міста. Староста». У нього 41% голосів.

perevtilennja roku

У номінації «Бійка року» перемога за спаринг-партнерами Анатолієм Бондаренком та Дмитром Кухарчуком. Вони набрали 53% голосів.

bijka roku

У номінації «Подарунок року» з 68% перемогла пральна машинка, яку міська влада подарувала багатодітній родині, у якої народилася трійня, хоча ті дуже сподівалися отримати квартиру.

podarunok roku

І, нарешті, у номінації «Обідка року» перемогу знову отримав  Віталій Косяк, який образився на журналістів.

obidka roku

 Детальніше ознайомитися, за яких обставин з’явилася та чи інша номінація, можна ТУТ.

Також відзначимо, що вже незабаром переможці номінацій отримають від нашого видання символічні відзнаки.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить