Почали відмовляти органи: 5-річний хлопчик, який впав з черкаської дамби, досі в комі

3a84cb24-ba6e-4250-9ab3-1357bd925033
besplatka_728_90_ukr

Критичний стан без ознак покращення. Медики дитячої обласної лікарні п’яту добу борються за життя хлопчика, який впав з черкаської дамби. Дитина досі перебуває у комі третього ступеня. Про це повідомляє «ВІККА».

У хлопчика почали відмовляти внутрішні органи. Нині більшість життєво необхідних функцій організму виконує техніка. Прогнозувати бодай щось медики не беруться, адже подальше виживання дитини залежатиме від ступеня ураження кори головного мозку. А воно, зазначають, неминуче.

Нагадаємо, минулої неділі черкаська родина відпочивала біля Дніпра поблизу дамби. 5-річний Богдан у якийсь момент зник із поля зору батьків. Припускають, що дитина послизнулася на бетонній плиті та опинилася у воді. Коли ж рідні побачили Богдана, він вже не подавав ознак життя.

Із купелі хлопчика дістала матір, реанімували спершу разом із батьком. Потому – лікарі швидкої. Хлопчик пробув у стані клінічної смерті 35 хвилин. Саме стільки медикам знадобилося, аби змусити його серце забитися знову.  Щодня на лікування дитини рідні витрачають щонайменше 10 тисяч гривень.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить