Подарунки чи різочку? Що отримають діти відомих черкащан на День Святого Миколая

rizochky
besplatka_728_90_ukr

До Дня Святого Миколая всі очікують дива. Діти напередодні пишуть листи, зважуючи в них свої погані і хороші вчинки, а батьки потайки читають, щоб вгодити своїм чадам і покласти під подушку саме те, що вони замовили доброму Миколаю. 

Слухняні дітки обов’язково знайдуть під подушкою подарунки і солодощі, а неслухняні — різочку.

Наше видання вирішило поцікавитися, що ж у цей день під подушками знайдуть діти черкаських політиків, чиновників, бізнесменів, відомих журналістів та інших публічних діячів та чи очікують вони самі отримати «миколайчика».

Ольга Касьянова, конферансьє, власниця івент-агентства «Kasyanova Event».

У родині Ольги Касьянової всі вірять в Святого Миколая. Не лише діти.

- Щось мені підказує, що цього року Миколайчик принесе моїм синочкам пряничний будиночок-конструктор. Його можна самостійно зібрати, розмалювати, посипати і з’їсти. Гадаю, що старший син все так і зробить. А от молодший, мабуть, пропустить всі пункти, окрім останнього. Чоловік, думаю, отримає під подушку светра. А я буду чекати на сюрприз, — поділилася відома ведуча.

Касьянова

Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас

Для себе Анатолій Васильович подарунка не очікує, а от з листів дітей дізнається, що вони хочуть і обов’язково їм це подарує.

- Займуся пошуком подарунків після робочого дня, — поділився своїми планами напередодні Дня Святого Миколая очільник Черкас. — Діти вже листи написали, так що в цьому плані буде трохи простіше. А у старшої доньки ще й завтра День народження, так що вона отримає подвійне свято. А я обійдуся і без подарунків. 

Бондаренко

Інна Ключка, помічник-консультант народного депутата України

В ніч на 19 грудня, лист, який написав її син, вони покладуть на вікно в кімнаті та чекатимуть, поки помічники Святого Миколая його заберуть. Інна ділиться, що розуміє, що її синок швидко виросте і знатиме, що насправді Миколайчик — це мама, яка вночі тихесенько крадеться й кладе під подушку подарунки, але зараз, поки він маленький, їй хочеться, щоб він вірив у дива.

- Раніше листи Миколаю писала я. Санич надиктовував, а я нотувала. А зараз, оскільки ми готуємося до школи і вчимося писати, то він сам написав листа. Я завжди йому розповідала, що Миколай і Дід Мороз приносять подарунки лише слухняними діткам, тому він описав, що гарно вів себе весь рік, слухався маму, гарно навчався на курсах і вважає, що заслуговує на подарунок. Замовив великий кіндер-сюрприз, машинку Hot Wheels, оскільки давно їх колекціонує і черговий футбольний м’яч, теж вже має колекцію, — розповіла вона.

Ключка

Олександр Радуцький, секретар Черкаської міської ради

Очікує на сюрприз та вже знає, що покладе Миколай під подушку його синам.

- У мене діти пишуть відразу лист і Святому Миколаю і Діду Морозу. Старший син попросив канцтовари, бо він у мене більш практичний, і цукерки. Молодший — цукерки й гру «Майнкрафт». Донька зараз в Києві, тому отримає «миколайчика» вже на Новий рік, а що саме хоче, напише мені в повідомленні. Дружині Святий Миколай принесе косметику з магазину «Brocard». А я хочу, в першу чергу, здоров’я. Ну і розраховую на сюрприз від рідних, — розповів Олександр Романович.

Діти Радуцького

Юлія Фомічова, журналістка

Юля точно знає, що те, що принесе Святий Миколай її донечці, точно прийдеться їй до вподоби.

728x90

- Думаю, що святий Миколай цієї ночі покладе Надійці під подушку дерев’яні музичні інструменти — металофон, кастаньєти, шейкери, дудку. Починаючи з однорічного віку, ми з Надійкою займаємось у Студії ЕЛЕМЕНТарного музикування. Вона діє за системою музичного виховання Карла Орфа. Я була шалена вагітна і справді щодня слухала класичну музику, читала про позитивний вплив музичного виховання на гармонійний розвиток дитини. Це виховує не лише почуття ритму, а й відкриває в дитині творчість, спонукає до креативного мислення. Так само вона залюбки відвідує заняття з креативного танцю, який теж сприяє самовиявленню, розвитку особистості, а не муштрує. Я впевнена, що подарунок від святого Миколая їй сподобається. І радію, що в нас удома вже завтра з’явиться маленький оркестр, — поділилася молода мама.

Фомічова

Сергій Кудактін, черкаський бізнесмен і політик

Сергію Вікторовичу більше подобається дарувати подарунки, ніж отримувати їх, тому із задоволенням бере на себе роль Святого Миколая і виконує замовлення дітей.

- Діти напередодні обов’язково пишуть листи. Цього року син попросив музичні колонки, а донька — дівчачий щоденник, в якому щось можна робити своїми руками. Вона таке дуже любить. Я ж буду радий будь-якому подарунку, взагалі, більше люблю дарувати подарунки, ніж отримувати, — розповів він. 

Кудактін

Зоя Вовк, прес-офіцер Патрульної поліції Черкас

Оскільки син захоплюється футболом, вона очікує, що Миколай принесе йому щось пов’язане із цим видом спорту.

- Я планую подарувати сину щось пов’язане із футбольною тематикою. Він обожнює грати у футбол, тому, думаю, від Миколая він отримає або футбольну форму, або  гетри чи воротарські рукавички, — поділилася Зоя.

Вовк

Араік Мкртчян, черкаський бізнесмен та меценат

Араік Рафікович любить новорічні свята за можливість побути з родиною.

- На жаль, вони вже вийшли з того віку, коли пишуть листи Святому Миколаю, тому доводиться «поламати» голову над подарунками. В цілому, думаю, що свої подарунки вони на це свято отримають у грошовому еквіваленті. При виборі подарунків завжди керуюсь принципом: «не тратьте мои деньги на ненужные подарки».

Мкртчян

Віктор Євпак, власник ІТ-компанії «eKreative»

У відомого Черкаського «айтішника» діти просять і відповідні подарунки, а тато обіцяє попрацювати над тим, щоб їхні бажання здійснювалися.

- Чесно кажучи, вони нічого не просили. І коли я запитував, то не могли відповісти. У них все є. Але коли почав випитувати, то Микола попросив смартфон, а Ліза якусь поні на ручному керуванні, яка щось говорить і рухається. А по факту їх дідусь (Микола Федорович Євпак) купив їм класні шоколадні вироби з Львівської майстерні шоколаду. Щодо телефону, це питання теж «вирішиться» на Миколин День народження. Звісно, він буде з системою батьківського контролю Kidslox, — поділився Віктор.

received_1470560506397808

Напередодні свята діти пишуть листи до Святого Миколая зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

Можливо Вас зацікавить