Показали декларації: хто і скільки заробив у Черкаській міськраді за минулий рік

deklaracii
besplatka_728_90_ukr

Із 10 квітня мала розпочатися повна перевірка електронних декларацій топ-чиновників за минулий рік. Національне агентство із запобігання корупції має закінчити її протягом 90 днів. 

Нагадаємо, 1 квітня завершився черговий етап подачі електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. За даними НАЗК, станом на 00:00 1 квітня подано 816 509 декларацій за 2017 рік.

Минулого року сайт реєстру декларацій не працював протягом кількох днів напередодні того, як мав сплинути термін подачі е-декларацій. Враховуючи, що посадовці люблять усе робити в останній момент, це була справжня катастрофа. Цьогоріч у роботі багатостраждального сайту певні збої теж були, однак більшість декларантів усе ж встигла внести до реєстру зароблені кошти.

Подали електронні декларації і працівники Черкаської міської ради. Ми вирішили поцікавитися, скільки ж отримали зарплати за основним місцем роботи міський голова та очільники департаментів і управлінь ЧМР за минулий рік.

Так, згідно поданих у декларації відомостей, міський голова Анатолій Бондаренко за основним місцем роботи отримав 545 958 грн, що і вказав у своїй декларації.

Бондаренко

Директор Департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган у своїй е-декларації вказала, що заробила за минулий рік 485 442 грн. Крім того, головна фінансистка міста отримала 54 647  грн пенсії.

Джуган

Її чоловік, очільник Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР Олег Стадник, у свою чергу, задекларував 421 728 отриманих за місцем основної роботи коштів та 54 830 грн пенсії.

Стадник

Директор Департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук за минулий рік на своїй керівній посаді отримала 378 890 грн зарплати. Також у щорічній декларації вона вказала, що за минулий рік їй виплачено 38 050 грн пенсії.

Маліщук

Директор Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Олег Гудзенко за 2017 рік за основним місцем роботи у Територіальному центрі соціальної допомоги Придніпровського району м. Черкаси заробив 151 187 грн; 3642 грн — у  Департаменті організаційного забезпечення Черкаської міської ради та 162 763 грн — у Департаменті соціальної політики ЧМР.

Гудзенко

Гудзенко2

Крім того, Олег Іванович задекларував 12 891 грн пенсії.

Заступник директора Департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства Департаменту ЖКК Сергій Танюк вказав, що за минулий рік він заробив 298 327 грн у КП «Придніпровська служба утримання будинків»,  154 983 грн — у Департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, 2620 грн — Департаменті організаційного забезпечення. Крім цього, головний комунальник міста отримав 22 163 грн пенсії.

Танюк

Виконуючий повноваження директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Володимир Шабанов задекларував 410 580 грн зарплати за основним місцем роботи та 107 292 грн пенсії.

Шабанов

А от начальник Управління інспектування Черкаської міської ради Віталій Косяк за минулий рік встиг пропрацювати у Департаменті організаційного забезпечення, де він заробив 81 278 грн, та  нині очолюваному ним Управлінні інспектування Черкаської міської ради. Там він за 2017-й отримав 195852 грн зарплати. Косяк

 

 

До слова, тепер працівники міської ради отримують значно більше, ніж, скажімо, пару років тому. Так, із 1 листопада 2016 року рішенням міської ради змінилися граничні розміри щомісячного преміювання керівництва міської ради та її виконавчого комітету, а також працівників виконавчих органів Черкаської міської ради.

Покращується і матеріальне становище міського голови. Наприклад, цьогоріч депутати підтримали щомісячне преміювання очільника міста в розмірі 400 відсотків посадового окладу. Тож тепер із усіма надбавками в середньому міський голова отримує 40 тис. грн.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить