Поки що питання підвищення вартості проїзду в тролейбусах — не стоїть

trolejbus
besplatka_728_90_ukr

Наразі питання підвищення вартості проїзду в міському пасажирському електротранспорті — не стоїть. На цьому наголосив у коментарі нашому виданню директор КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер.

- Нагальне питання – це приведення у відповідність тарифу з надання послуг  — перевезення пасажирів електротранспортом — до економічно обгрунтованих  витрат підприємства, тобто це та  вартість проїзду, що дасть підприємству працювати беззбитково.  Зараз не стоїть питання перед виконавчим комітетом встановлення  тарифу на проїзд в тролейбусах 4 гривні, а стоїть завдання затвердити граничну вартість поїздки електротранспортом, — пояснив Петро Семенович.

Виконавчий  комітет при  розгляді тарифу на проїзд в тролейбусах враховує  багато чинників, основними з яких є  якість наданих послуг та платоспроможність містян – користувачів електротранспорту, більшість з яких є соціально незахищеними верствами населення.

- Діючий тариф на проїзд у тролейбусі в розмірі 2 гривні був економічно обґрунтованим ще в 2016 році, — відзначає Петро Кучер. — Однак за цей період відбулись значні зміни у собівартості послуг – зокрема, неодноразове підвищення розміру прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, а також зростання вартості енергоносіїв.

Таким чином, проведення регуляторного акту не означає, що вартість проїзду зросте до 4.00 грн. для громадян.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить