Поліцейські охорони посіли 2 місце в чемпіонаті України

IMG_0973-min
besplatka_728_90_ukr

З 25 по 29 вересня найкращі команди тілоохоронців зі всієї країни змагалися за перемогу на 23 чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців «Bodyguard – 2020″. Команда поліцейських охорони посіла 2 місце. Про це повідомляє пресслужба Поліції охорони в Черкаській області. 

Свою професійність, вміння та навички продемонстрували у різних дисциплінах учасники збірної команди поліції охорони – сержант поліції Іван Левченко, старший лейтенант поліції Володимир Торчук , капітан поліції Дмитро Башкінцев та старший сержант поліції Віталій Бендус.

На учасників команд чекали шість видів багатоборства, а саме: прийоми захисту під час пішого супроводу VIP-персон, змагання зі стрільби, рукопашний бій, подолання смуги перешкод на автомобілі, надання медичної допомоги і подолання смуги перешкод та пошук «вибухових» пристроїв в автомобілі.

IMG_0629-min

Результати боротьби на XXIII Чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців розподілились наступним чином:

I-місце — Департамент особистої охорони УДО України

II-місце — Департамент поліції охорони України;

III-місце — Департамент охорони об’єктів УДО України.

Начальник Департаменту поліції охорони Сергій Парфенюк наголосив, що участь команди поліції охорони в чемпіонаті – це яскраве свідчення високого професіоналізму наших фахівців. Змагання з багатоборства тілоохоронців – це одна з ефективних форм підготовки, під час яких в ситуаціях, наближених до реальних подій учасники мають можливість демонструвати набуті раніше знання та вміння.

«Ми пишаємось нашою командою. Вони мужньо і професійно продемонстрували уміння працювати та діяти в екстремальних умовах. Тому бажаю нашим працівникам поліції охорони долучатися до подібних заходів та перехоплювати естафету в свої Управління. Спасибі нашій команді за перемогу!» – зазначив Сергій Парфенюк.

IMG_0522-min

First1

Можливо Вас зацікавить