Поліцейські станції запрацювали у трьох ОТГ на Черкащині

dovguj_02
besplatka_728_90_ukr

Поліцейські станції запрацювали в Бужанській, Лебедівській та Кам’янській об’єднаних територіальних громадах. Станції облаштовані усім необхідним для роботи поліцейських. Кабінети оснащені необхідною сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, меблями й доступом до мережі Інтернет.

Учора, 19 лютого, відбулося урочисте відкриття поліцейської станції в Кам’янській об’єднаній територіальній громаді.

- Ще одна територіальна громада Черкащини має поліцейську станцію, яка відкрита в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади». Цей проєкт вже успішно впроваджено на території Дніпропетровської та Кіровоградської областей. На території двадцяти територіальних громад Черкащини працюють поліцейські офіцери громади. І незабаром на території кожної з цих громад запрацює нова поліцейська станція. Що важливо, відтепер всі поліцейські офіцери громади протягом 24 годин на добу та семи днів на тиждень будуть знаходитись на території громади, працювати тут та, зокрема, здійснювати прийом у цій поліцейській станції, яку ми відкривали, – зазначив т.в.о. заступника начальника Главка Сергій Довгий.

Також, відбулися урочисті відкриття поліцейських станції на території Бужанської та Лебедівської об’єднаних територіальних громадах.

Про це інформує Національна поліція України в Черкаській області

Можливо Вас зацікавить