Поліцейські знайшли вандалів, які пошкодили 15 пам’ятників на кладовищі

Naryga_3
besplatka_728_90_ukr

Пам’ятники пошкодили троє місцевих неповнолітніх хлопців. За фактом наруги над могилами відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє Національна поліція україни в Черкаській області.

До Золотоніського відділу поліції надійшло повідомлення, що на одному із сільських кладовищ району невідома особа пошкодила пам’ятники. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Під час огляду місця події, поліцейські нарахували 15 пошкоджених пам’ятників.

Під час проведення оперативних заходів в рамках відкритого кримінального провадження поліцейські встановили, що пам’ятники пошкодили троє місцевих неповнолітніх хлопця, які мешкають в даному селі. В присутності батьків хлопці зізналися у вчиненому, але чому так вчинили не пояснюють.

За цим фактом працівниками ювенальної превенції Золотоніського відділу поліції проводяться заходи по складанню на батьків малолітніх адміністративних  матеріалів за частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

First1

Можливо Вас зацікавить