Поліція Черкащини затримала іноземця, якого розшукували понад десять років у Польщі

inoz_1
besplatka_728_90_ukr

Чоловік перебував у розшуку за вчинення шахрайських дій на території Польщі. Судом Республіки Польща йому вже винесено вирок та призначено покарання у вигляді трьох років та одного місяця позбавлення волі.

Співробітники управління карного розшуку у взаємодії із працівниками  Черкаського відділу поліції встановили місцезнаходження та затримали громадянина Республіки Польща, який перебував у розшуку за вчинення шахрайських дій на території своєї батьківщини. Чоловік проживав на території Драбівського району, де під виглядом законослухняного громадянина влаштувався на роботу на одне з місцевих сільськогосподарських товариств.

Його затримали поліцейські Черкащини, після надходження до поліції області інформації про те, що чоловік перебуває в розшуку. Крім того, за наявною інформацією, судом міста Лобез Республіки Польща його вже визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених статтею 286 параграфом 1 КК Республіки Польща та призначено покарання у вигляді трьох років та одного місяця позбавлення волі.

На цей час вживаються заходи щодо екстрадиції  затриманого.

Про це інформує Національна поліція України в Черкаській області

First1

Можливо Вас зацікавить