Поліція оприлюднила фоторобот нападника на Вадима Комарова (ФОТО)

Cherkasy_photorobot_3
besplatka_728_90_ukr

Слідчі поліції оприлюднити фоторобот імовірного нападника на черкаського журналіста та активіста Вадима Комарова. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України. 

Чоловік має високий зріст, худорляву статуру. Він був одягнений у чорний одяг, на голові мав кепку. Саме його поліцейські шукають як ймовірного нападника на черкаського журналіста Вадима Комарова.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив, що з дозволу слідчих прийнято рішення оприлюднити фоторобот ймовірного нападника на черкаського журналіста Вадима Комарова. Це чоловік високого зросту (близько 190 см), має худорляву статуру, сутулиться. Голова чоловіка голена або повністю лиса.

Cherkasy_photorobot_1

У день скоєння злочину чоловік був одягнений у чорні куртку і штани. На голові – бейсболка чорного кольору з емблемою. Взуття – черевики типу «берці» радянського зразка. При ходьбі чоловік робить досить широкий крок.

Cherkasy_photorobot_2

«Звертаємося до громадськості та всіх представників масових засобів інформації за допомогою в  ідентифікації ймовірного нападника. Будь-яка ваша інформація щодо підозрюваного може бути корисною для слідства», – наголосив очільник Національної поліції.

Нагадаємо, 4 травня у центрі Черкас близько 9:30 години виявили черкаського активіста Вадима Комарова з травмою голови. Уночі, 20 червня він помер.

First1

Можливо Вас зацікавить