Польоти на повітряних кулях і виступи відомих зірок: Ірина Хорошаєва розповіла про головні родзинки фестивалю «Мрія-Фест» (ВІДЕО)

Польоти на повітряних кулях і виступи відомих зірок: Ірина Хорошаєва розповіла про головні родзинки фестивалю "Мрія-Фест" (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Уже незабаром у Черкасах відбудеться родинний науково-розважальний фестиваль «Мрія-Фест». З 13 до 15 вересня на черкащан і гостей міста чекають різноманітні розваги, польоти на повітряних кулях і виступи відомих українських зірок. У студії «ВиЧЕрпно» організаторка фестивалю «Мрія-Фест» Ірина Хорошаєва розповіла про головні родзинки заходу.

За її словами, однією із головних цікавинок заходу стануть польоти на повітряних кулях, які відбуватимуться з трьох локацій міста: 13 вересня – з Соборної площі, 14-15 вересня – з Долини троянд і Центрального стадіону.

- Зараз у нашої команди найнервовіший момент у підготовці до фестивалю, оскільки польоти на повітряних кулях зможуть відбутися лише за гарної погоди. Їх здійснюватимуть до трьох тисяч метрів висоти і вони триватимуть годину. Куля відлітає на 12-13 кілометрів від міста і черкащани матимуть змогу насолодитися краєвидами з висоти пташиного польоту, — зазначила Ірина Хорошаєва.

Варто зауважити, що до польотів на повітряних кулях будуть допускати дітей віком від восьми років і людей, які не мають проблем із тиском.

- Ми маємо лише 120 місць, тому не зможемо покатати всіх бажаючих. Це відносно недешева розвага, яка коштує три тисячі гривень. Усі кулі сертифіковані і проходять постійний огляд. На противагу дороговартісними польотами можна буде собі дозволити і більш дешеві мікропольоти. Вони відбуватимуться у Долині троянд. Ціна для дорослого складатиме 350 гривень, а для дітей 250. Тривалість одного такого польоту становить сім хвилин, — додала організаторка.

Ще з минулого року організатори мріяли запросити до участі у фестивалі відомий український гурт «Антитіла».

- Виступ відомих зірок потрібно планувати десь за пів року. Тарас Тополя дуже підходить нам за всіма критеріями: світоглядом і громадянською позицією. Це недешевий проект, але воно того вартує і для черкащан, і для гостей міста. Ми очікуємо цікаві гурти і на другий день. До нас приїде репер Freel, який запалював на Atlas Weekend. Також до Черкас завітають Марина Тимофійчук та Ivan NAVI, — розповідає Ірина Хорошаєва.

Детальніше дивіться у відео:

Можливо Вас зацікавить