Помер 43-річний чоловік, у якого був зафіксований коронавірус

в Новини

На Черкащині зафіксовано ще один летальний випадок, спричинений коронавірусом. Це 43-річний чоловік, житель міста Черкаси, який був госпіталізований в середині червня в обласну лікарню. Мав супутню кардіологічну патологію. 

Про це учора на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Загалом же по області зафіксовано 9 нових випадків захворювання на COVID-19, загалом за весь період карантину зафіксовано 614.

132 особи із лабораторно підтвердженими випадками COVID-19 перебувають на лікуванні. На стаціонарному лікуванні — 29 осіб, амбулаторне лікування — 103 особи. Одужали 451 особа

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, які визначені для госпіталізації хворих з підтвердженим випадком COVID-19, становить 7,3%. Це дозволяє не вводити додаткових обмежувальних заходів.

Також Черкаська область в лідерах по проведенню ПЛР-тестувань. Всього обласний лабцентр провів 27 134 тестування. За добу — 281. Тестами область забезпечена, обласний лабораторний центр проблем із закупівлями не має.

Проводяться також ІФА тестування. Проведено більше 6 тисяч обстежень на наявність антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2 методом ІФА.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Економічний паспорт українця: президент подає до парламенту законопроект
Новини
Проїзд до столиці з Черкас подорожчав
Новини
30 черкащан померли вчора від коронавірусу