Посадовців ЧМР підозрюють у розтраті понад 3 млн грн

Департамент оргзабезпечення Черкаської міськради ліквідували, утворивши два нових управління
besplatka_728_90_ukr

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах посадовими особами Черкаської міської ради.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чекраської області.

Слідством установлено, що посадові особи Черкаської міської ради за попередньою змовою між собою, маючи на меті розтрату бюджетних коштів на користь третьої особи, залучили до своєї протиправної діяльності приватного підприємця та її чоловіка. Саме з приватним підприємцем зазначені посадовці в 2017 році від імені департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклали договори поставки товару. Достовірно знаючи, що обумовлений товар не закуплявся та не постачався, а отже, умови договору в дійсності не виконано, вказані посадові особи підписали акти прийому-передачі майна та договори про передачу товару на зберігання, внаслідок чого за нібито надані послуги підприємцю з бюджету перераховано більш як 3 млн. 260 тис. грн.

Сьогодні, 07.06.2018, одному із заступників міського голови, заступнику начальника одного з департаментів Черкаської міської ради, приватному підприємцю та її чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

На цей час триває досудове розслідування, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

За інформацією видання «Інфоміст», мова йде про «батьківщинівця» Ігоря Волошина. Волошин став уже четвертим за день, кому вручили про підозру в межах провадження про закупівлю і встановлення обладнання в гімнастичну залу. Раніше повідомлення про підозру отримали також заступник департаменту освіти та гуманітарної політики Максим Шадловський, а також екс-депутат, постачальник обладнання Микола Бондаренко і його дружина.

Втім, виданню «Zmi.ck.ua», заступник міського голови Черкас Ігор Волошин не підтвердив інформацію щодо вручення йому підозри в розкраданні майна.

Довідково: за вчинене особам загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

                                  

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить