Потрібна допомога: черкащанка бореться із раком крові

lyholaj

besplatka_728_90_ukr

У Марійки Лихолай ще у 7 років виявили страшну недугу — гостру промієлоцитарну лейкемію. В «Охматдиті» вона пройшла 4 блоки хіміотерапії. Після, в вересні 2016 року, була променева терапія і опромінення головного мозку і центральної нервової системи. Цілий рік Машуня була на підтримувальній хіміотерапії. А у грудні 2017 року за контрольної пункції лікарі виявили бласти — ракові клітини, але не основного діагнозу, а була підозра на інше захворювання, повідомляє ТСН.

2 лютого 2018 року було встановлено остаточний діагноз — вторинний мієлодиспластичний синдром. Його лікування полягає в обов’язковій трансплантації кісткового мозку. Батьки Маші як донори не підійшли, і тому потрібна була трансплантація кісткового мозку за кордоном від нерідного донора. Дитину погодилась прийняти Туреччина, і за кілька місяців після початку лікування там дитині провели трансплантацію від нерідного донора.

«Операція пройшла вдало, за результатами аналізів було зрозуміло, що клітини добре прижилися в організмі. Але через деякий час у Машуні почалася реакція трансплантат проти господаря. Постраждала шкіра і весь шлунково-кишковий тракт. Лікарі призначили їй курси фотофорезу, від яких Машуні ставало легше. Але щось пішло не так … 14 серпня 2018 року за контрольної пункції у Марії виявили рецидив хвороби. Рак повернувся, і знову страх, і сльози дитини, знову розумієш, що треба проходити все заново», — розповідають батьки дівчинки.

Марійка мужньо прийняла це нове випробування і продовжує боротьбу, до того ж, у неї з’явилась рідна сестричка, якій лише кілька місяців, але вона може врятувати життя старшої сестри, адже ідеально підходить як донор кісткового мозку. Тепер треба, щоб Марійка увійшла в стадію ремісії, коли можна проводити таку операцію, а за цей час родині потрібно назбирати 50 тисяч доларів – такий рахунок виставила клініка. Батьки просять усіх небайдужих людей допомогти їм зібрати цю суму, і дякують кожному, хто допоміг раніше.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приватбанк 4149497871130847 (Лихолай Олександр Олександрович — тато)
Номер картки Приватбанк 5168742024040523 (Лихолай Юлія Сергіївна- мама)

https://www.facebook.com/groups/DopomogaML/ 

First1

Можливо Вас зацікавить