Працівники КП “Черкасиводоканал” теж йдуть у відпустку за власний рахунок

vodokanal
besplatka_728_90_ukr

Працівники КП «Черкасиводоканал» йдуть у відпустку без збереження заробітної плати. Також розглядають рішення про часткове скорочення штату. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Такі вимушені дії — це наслідки систематичного недофінансування черкаського водоканалу, що викликане рядом чинників: недосконала тарифна політика, невиконання державою своїх зобов’язань щодо повернення комунальним підприємствам України різниці в тарифах, суттєві недоліки в чинному законодавстві, несвоєчасне прийняття необхідних для роботи комунальних підприємств законодавчих актів тощо.

Читайте також: Міський голова Черкас до кінця січня перебуватиме у відпустці

КП «Черкасиводоканал» не в змозі своєчасно і в повному обсязі виконувати фінансові зобов’язання перед підприємствами-партнерами, серед яких й ПрАТ «Азот». Через наявну заборгованість Приватне акціонерне товариство «Азот» звернулося до суду з позовом про стягнення боргу в сумі 27 млн грн за очистку міських стічних вод. Аби найскоріше розрахуватися з кредитором та не допустити блокування рахунків КП «Черкасиводоканал», на підприємстві вживають усі можливі заходи, серед яких й планування часткового скорочення працівників.

«У разі блокування рахунків усі кошти підприємства, отримані за надані послуги, будуть вилучені для погашення заборгованості. В результаті, водоканал не буде мати можливості закуповувати реагенти для очищення води, сплачувати за спожиту електроенергію та інше», — повідомляєють у пресслужбі.

First1

Можливо Вас зацікавить