«Правий сектор» отримав доступ до рахунку і розблокував черкаське відділення «ПриватБанку»

WIN_20160226_12_27_50_Pro
besplatka_728_90_ukr

Ситуацію із блокуванням бійцями Черкаського осередку «Правого сектору» центрального відділення «ПриватБанку» по вул. Б. Вишневецького вдалося врегулювати мирним шляхом. Правоохоронці, які прибули на виклик працівників банку, справу вирішили не відкривати. 

Керівник Центру навчання та реабілітації добровольців Андрій Гоца повідомив, що, коли він став новим керівником громадської організації, доступ до рахунку старому керівнику закрили, а йому банк відмовлявся надати доступ до рахунку організації без вікриття картки на фізичну особу.

WIN_20160226_12_29_10_Pro

«Чотири дні біганини до банку нічого не дали. Тому ми вдалися до радикальних дій, заблокувавши роботу банку. На утримання в силовій формі стали всі банкомати, каси та термінали. Лише після двох годин блокування роботи банк змінив свою позицію та відмовився від нав’язування оформлення картки», — розповів Гоца.

Детально кореспонденту «Вичерпно» причини ситуації, що вже починала набирати загрозливих обертів пояснили директор Черкаського відділення Приватбану Віктор Шуршин та прес-секретар банку Наталія Макаренко.

WIN_20160226_12_30_52_Pro

- Кожен клієнт нашого банку знає, що при будь-якому русі фінансових коштів потрібно пройти ідентифікацію клієнта. Це робиться через підтвердження пароля в смс-повідомленні, яке приходить на «фінансовий» телефон клієнта. Андрій Гоца не зміг зняти гроші з рахунку, адже не захотів зробити свій телефон «фінансовим» з особистих поглядів. Більше того, працівник банку пропонував клієнту інші варіанти зняття коштів, проте його це не влаштувало, — розповіла прес-секретар банку.

Близько 20 бійців «Правого сектору» блокували роботу працівників та клієнтів Приватбанку. Щоб вирішити це конфліктне питання мирним шляхом, відбулись переговори з директором відділу м. Черкаси та головним офісом Приватбанку в м. Дніпропетровськ. Врешті решт, клієнт був ідентифікований, кажуть в ПриватБанку. Йому було виписано картку для зняття коштів під мінімальний відсоток.

- Ми вирішили це питання та примусили їх пройти ідентифікацію згідно чинного законодавства. Хоч «Правий сектор», хоч «Опозиційний блок» завтра прийде вимагати порушення законодавства — ми цього не зробимо. Ми навчили нового керівника «Правого сектора» користуватися банківськми послугами — говорить Віктор Шуршин.

First1

Можливо Вас зацікавить

  • 1

    Правосеки — пидорасы