Прихованих камер в кабінеті Бондаренка не було, — черкаський журналіст

bondarenko
unnamed

Прихованих камер у кабінеті міського голови Черкас Анатолія Бондаренка не було. про це повідоми черкаський журналіст інтернет-видання «Кропива» Олександр Безпрозванний. У «Фейсбуці» він написав, що цю інформацію він отримав як відповідь на запит щодо розміщення камер прихованого відеоспостереження у кабінеті міського голови. 

- За офіційною версією камер нема і не було, — написав журналіст.

22405481_820760958103082_2727935984314285221_n

Нагадаємо, що міський голова відразу після прес-конференції через вбивство депутата міськради Михайла Бінусова Анатолій Бондаренко заявив, що готовий надати відеозаписи з прихованої камери в його кабінеті правоохоронним органам та представникам ЗМІ.

- З початку мого обрання в кабінеті була встановлена прихована відеокамера, розуміючи, що можуть бути провокації. І, знаєте, сьогодні вона спрацювала. Один із депутатів сказав, що в кабінеті міського голови була якась домовленність, що були якісь інвестори, ще хтось… То я готовий надати слідству, правоохоронним органам, а також журналістській спільноті повні версії записів з кабінету міського голови — в нічний і денний час, — сказав тоді Анатолій Васильович.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить