Приміщення в центрі Черкас все ніяк не поділять екс-чиновник і депутат, обидва підключили охоронні фірми

17361285_1488693527871185_1376959837_n
besplatka_728_90_ukr

У приміщенні в центрі міста, в якому розташовані магазини «Adidas», «Reebok» і «Олімпус», знову відбуваються «розборки» між екс-чиновником ЧМР Віталієм Дядченком та депутатом міськради Михайлом Бінусовим. Обидва доводять, що приміщення колишнього магазину «Юність» за адресою бульв. Шевченка, 224, належить саме йому.

Декілька тижнів тому ці магазини вже були були зачинені чоловіками у формі, як з’ясувалося згодом, це Віталй Дядченко виконував постанову суду по охороні цього приміщення, яке, як стверджує Михайло Бінусов, на законних підставах належить йому.

Сьогодні ж ситуація повторилася з точністю до навпаки.

17360843_1488728741200997_85575813_n

Отож, у коментарі кореспонденту «ВиЧЕрпно» екс-чиновник Віталій Дядченко повідомив:

«Значить дивіться, наприкінці жовтня, на початку листопада відбулося, як його в народі називають рейдерське захоплення цього приміщення, тобто невідомі особи, використовуючи підробні документи, а саме: підроблений мій паспорт, туди була вклеєна фотокартка людини, яка взагалі проживає у Москві, від мого імені та від імені моєї дружини зробили у київського нотаріуса доручення, начебто ми даруємо це майно. І начебто ми подарували його людині, яка живе у Львові, дехто Роман Айларов. Це людина, яка приблизно півтора роки тому втратила паспорт, або ж вкрали його, або загубив. І для подальшої оборудки ці люди використали цей втрачений паспорт. Ну і далі цей Айларов ніби вже подарував це приміщення Бінусову».

Далі, за його словами, він подав заяву у поліцію і була відкрита кримінальна справа щодо незаконного заволодіння майном. Експертиза вже визначила, що всі дкументи, які фігурували по справі, є підробними.

Покази про те, що він дійсно втратив паспорт, дав і Роман Айларов. Також він засвідчив, що не приймав в дар і не дарував Михайлу Бінусову це приміщення.

Отож, враховуючи вище наведені факти, Соснівський районний суд виніс заборону на використання цього приміщення власне Михайлом Бінусовим та будь-якими іншими особами.

Окрім того, це майно визнано речовим доказом в рамках кримінального проваджнння. А вже постановою прокуратури цей речовий доказ передано, за словами пана Дядченка, йому на особисте зберігання.

- Для забезпечення цієї постанови мною було укладено договір із охоронною фірмою, яка і здійснює охорону цього об’єкта цілодобово. Сьогодні представник цієї фірми о 6.20 зателефонував до мене і сказав, що під’їхало декілька машин, з яких вибігли люди в камуфляжній формі, повісили ціпки, замки на двері і поставили охорону. З тих людей, що я знаю, скажімо так, хто керує цим силовим захопленням, то це дехто Олександр Халамейдик, буду відверто казати, що він псевдо-АТОвець, бо до АТО немає ніякого відношення, і Олександр Прудіус, який відомий і в Черкасах, і в області як кримінальний авторитет, — розповів Віталій Дядченко, відзначивши, що на його думку, саме пан Бінусов керував цим процесом.

З цього приводу Дядченко звернувся до поліції, написав заяву і попросив внести дані до єдиного судового реєстру щодо невиконання ухвали суду. Окрім того він просив поліцію, щоб вони надали йому безперешкодний доступ до приміщення. Наразі ж він чекає працівників прокуратури.

17392159_1488728811200990_719393600_n

Натомість Михайло Бінусов у коментарі нашому виданню повідомив, що люди у формі — це дійсно найнята ним охоронна фірма, яка «охороняє його майно, яке у нього хочуть незаконно забрати».

First1

Можливо Вас зацікавить

  • Степан Лопата

    Топовий магазин був, зараз вліплять якийсь смердючий секонд з кислотною вивіскою(

  • val_may

    Смотрю, пацан к успеху идёт. Про Мишу речь.
    Когда-то тачки из Германии гонял, а тут уже депутат, и магазины отжимает.

    Волосатая лапа родственников решает всё.