Присудили 8 років, але в залі суду не арештували, — винесено вирок у справі вбивства під нічним клубом

12
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні у Соснівському районному суді нарешті винесли вирок по справі Іллі Новікова, який побив Сергія Бондаренка 15 жовтня біля нічного клубу «Рефлекшн», після чого той помер. Новікову присудили 8 років позбавлення волі з компенсацією моральної шкоди потерпілим – сім’ї загиблого — у розмірі 80 тисяч гривень кожному.

Засудили його за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) і ч. 1 ст. 296 (Хуліганство).

Захисницю потерпілих Олену Нешенко здивував той факт, що обвинуваченого, а тепер засудженого,  у залі судового засідання не затримали:

- Суд обрав 8 років позбавлення волі, попри це не застосували арешт відразу в залі суду. Тобто в той час, коли в уже засудженого буде строк на оскарження, він буде знаходитись на свободі, як і до цього.

Олена Нешенко не сумнівається в тому, що захисник засудженого буде оскаржувати цей вирок.

Суд присудив відшкодування моральної компенсації у розмірі 80 тисяч гривень кожному потерпілому, а саме батькам загиблого та його брату. Проте потерпілі стверджують, що не візьмуть цих грошей.

- Якщо ми їх і візьмемо, то вони підуть не на сім’ю, — сказала мати вбитого Сергія Бондаренка Тетяна Володимирівна.

67

Крім того, Тетяна Бондаренко розповіла, що до них додому приїжджав батько засудженого Іллі Новікова, який пропонував їм велику суму грошей:

- Ми йому кажемо: поможи краще онкохворим дітям, які дійсно потребують допомоги. Біжи в якийсь храм, дай там якусь копійку, — переповіла вона. — Тільки ж він хоче через нас віддати гроші. Щоб ми їх взяли. «Сколько скажете, столько и дам. Вот возьмите. Вы посмотрите, сколько денег», — казав він. А ми цього не хочемо.

20170717_101204

Також батьки розповіли, що один раз батько вбивці таки згадав загиблого:

- Згадав, коли сидів із тими грошима. Він сказав: «Вот Сергей был бы очень рад, если бы вы взяли эти деньги и помогли своему младшему. Или дом построили, или машину хорошую купили, или квартиру купили». Але діти наші сказали (молодший син Анатолій та невістка Анна – ред.), що не візьмуть цих грошей, адже вони в крові.

Мати загиблого Сергія зізнається, що якби не тиск грошима від батька вбивці, то й не судилися б із його сином. Крім того, родина злочинця та й сам Новіков  навіть пробачення ні разу не попросили у батьків загиблого.

Батьки говорять, що після оголошення вироку полегшення не відчули. Але й далі судитися не хочуть, зізнаються, що не витримують уже.

- Нікуди ми подавати не будемо. Життя все розставить на свої місця.

Можливо Вас зацікавить