Проблеми із гарячою водою, постійні пориви та підвищення тарифу: як у Черкасах стартує опалювальний сезон

22385014_1293149777479997_1425865213_n
unnamed

Є певні нарікання від мешканців окремих будинків щодо початку опалювального сезону в Черкасах. Про це на початку наради по опалювальному сезону відзначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Його перший заступник Станіслав Овчаренко відзначив, що цього року опалювальний сезон розпочато раніше. Основна мета — щоб у місті не було спалаху захворювань.

- З п’ятниці почали запуск опалення лікувальних та навчальних закладів. Хоча не в усіх з’явилося тепло в цей день, проте протягом вихідних опалення з’явилося скрізь, — відзначив голова правління Черкаської ТЕЦ Віктор Олексенко. — З понеділка почали запускати опалення в житловому фонді, але одночасно це зробити в усіх будинках неможливо. Учора в Південно-Західному районі було повністю проведено живлення магістральної мережі. Проте ще не всі ділянки цього району із опаленням.

Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір до питання проблем із початком опалення в ПЗР додав, що зараз у районі проходить запусковий період. Опалення у школах і дитячих садочках ввімкнулося тільки вчора.

Програма гідравлічних випробувань була виконана в повному обсязі, але трапилося так, що 4-ий етап був із затримкою.

- Планувалося розпочати всі етапи ще в серпні, ми проводили масштабну реконструкцію тепломережі по вулиці Рябоконя (зараз Симиренківська — ред.), але у нас вийшла велика затримка із поставкою труб. Адже першу поставку ми забракували, бо декілька прийшло із браком. Максимум за три доби ми усунемо всі недоліки. Через 3-4 дні опалення має бути всюди, — сказав Віктор Олексенко.

Також він додав, що сукупність чинників спричинила той факт, що їм довелося подати заяву щодо підвищення тарифу. Черкаська ТЕЦ до цього мала один із найнижчих тарифів по Україні. До відома, вона обслуговує 65% міста.

На КП «Теплокомуненерго» також підвищилися тарифи, загальний їхній ріст склав 4,4%. Проте населення цього особливо не відчує, запевнив пан Кушнір.

Микола Кушнір розповів, що в п’ятницю від КП «Черкаситеплокомуненерго» повністю подано тепло до всіх дошкільних навчальних закладів.

- Наразі всі котельні «Теплокомуненерго» вийшли на робочий режим, але хочу відзначити, що не всі будинки ще готові прийняти теплоносії. Деякі ОСББ самі не захотіли вмикати тепло, — сказав Микола Кушнір.

Нещодавно були два аварійні виїзди по вул. Чорновола у зв’язку із поривами внутрішньобудинкових мереж, але виявилося, що там не було допуску до теплових пунктів. І це ускладнювало ремонтні роботи, зауважив Микола Кушнір, та попросив звернути на це увагу, щоб надалі у них був доступ.

На сьогоднішню ніч було 38 заявок по поривах, зауважила представниця Соснівської СУБ. Переважно це пориви в батареях. Також вона відзначила, що якщо Черкаська ТЕЦ все зробить, то в будинках протягом 2-3 днів буде тепло.

Міський голова попросив працювати в цілодобовому режимі, оскільки всі мешканці міста хочуть отримати послуги, за які вони сплачують кошти.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить