Продукцію Української мукомельної компанії презентуватимуть на виставці Gulfood-2018

Для статті від 19.02.18 (1)
престо 728_90_ранкова кава

Українська мукомельна компанія представить власну продукцію, вироблену в Україні, на найбільшій у світі виставці харчової промисловості та виробництва напоїв Gulfood-2018 у місті Дубай (Об’єднані Арабські Емірати). Про це повідомив керівник компанії Олександр Коротков, йдеться у оприлюдненій прес-службою компанії інформації.

«Українські мукомели – бажані гості на міжнародних виставках найвищого рівня. От і ми, UKRAINIAN FLOUR MILLING COMPANY, відчули цей драйв розвитку і менеджменту найвищого рівня у Дубаї на форумі експортерів збіжжя та інших продуктів GULFOOD» – пише у своєму Facebook один з співзасновників компанії Ігор Кобеля.

Виставка Gulfood розпочалась вісімнадцятого і завершиться двадцять другого лютого у Dubai World Trade Centre. Організатори анонсують, що участь у заході візьмуть представники компаній-виробників харчових продуктів з понад 120 країн світу.

До складу делегації «Української мукомельної компанії» увійшли: Олександр Коротков, Ігор Кобеля, Сергій Ясинський, Юлія Лесько.
За попередніми розрахунками на виставку прийде понад 95 000 відвідувачів (40% – відвідувачі з ОАЕ, та 60% – з інших країн).

«Україна, зокрема Черкащина мають сучасну борошномельну промисловість із добрими традиціями. Впевнений, що делегація нашої компанії, гідно представить потенційним партнерам продукцію та можливості товариства», – коментує Олександр Коротков.

«Ми тепер члени цього клубу ділових людей. І це тільки перший успіх. Є бренд – Україна має таланти. Наш талант довести, що Україна має шалений аграрний потенціал» – додає Ігор Кобеля.

Для статті від 19.02.18 (2)

На стенді «Української мукомельної компанії» представлено продукцію черкащан, виготовлену під власною торговельною маркою «Королівське борошно», яка користується зростаючим попитом у багатьох країнах світу. Товариство упевнено тримає лідерські позиції серед вітчизняних експортерів борошна.

«Причина такої широкої географії нашого експорту проста – стала якість нашого борошна. Комбінати Української Мукомельної Компанії єдині сертифіковані згідно міжнародних стандартів Системи менеджменту в галузі безпеки харчової продукції – ISO 22000:2005, компанія має сертифікат SNI – національний стандарт Індонезії, а також сертифікацію HALAL, чого вимагає ринок арабських країн. Нас просто не можливо буде не помітити на заході», – додав керівник компанії Олександр Коротков.

Нагадаємо, нещодавно делегація нігерійських бізнесменів відвідала штаб-квартиру Української мукомельної компанії у Черкасах. Метою візиту було проведення моніторингу виробничих потужностей компанії та якості виготовленого нею борошна. Вочевидь нігерійці залишились вдоволеними, оскільки на завершення візиту було досягнуто домовленостей про довготривале співробітництво.

*Матеріал розміщений за умовами реклами

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить