Прокуратура перевірить поліцію, чому ті не надягли на підозрюваного електронний браслет

прокуратура
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні відбулося підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням мешканця м. Черкаси у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого.

Нагадуємо, що чоловік обвинувачується у тому, що 15.10.2016, близько 4 години, неподалік від ресторану-клубу «Reflection», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, умисно наніс 29-річному жителю м. Черкаси декілька ударів в область голови та тулуба, унаслідок чого потерпілий отримав небезпечні для життя тяжкі тілесні ушкодження, від яких помер у лікарні.

У ході судового засідання запобіжний захід, обраний обвинуваченому під час досудового розслідування, а саме, цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю, продовжено до 60 діб.

Крім цього з’ясувалося, що у порушення ухвали слідчого судді, раніше обраний запобіжний захід виконувався неналежним чином, а саме працівниками поліції з незрозумілих причин не застосовано електронний засіб контролю.

З урахуванням викладеного, Черкаською місцевою прокуратурою перед керівництвом Головного управління Національної поліції в Черкаській області ініційовано проведення службової перевірки за вказаним фактом та притягнення винних осіб до відповідальності.

Окрім того, потерпіла сторона вимагатиме, щоб обвинуваченому Іллі Новікову змінили запобіжний захід на тримання під вартою.

 

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

First1

Можливо Вас зацікавить