Прокуратура подала апеляції на судові рішення по Бондаренку

prokuratura
besplatka_728_90_ukr

Соснівський районний суд м. Черкаси відхилив два клопотання прокуратури стосовно обрання міському голові Анатолію Бондаренку запобіжного заходу у вигляді застави та відсторонення його від посади. Ці рішення суду органами прокуратури та слідства розцінено як необґрунтовані, у зв’язку з чим їх оскаржено до апеляційного суду Черкаської області.  

Разом з тим, досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває, вживаються заходи, спрямовані на об’єктивне дослідження всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень та прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.

Нагадаємо, що міському голові Черкас Анатолію Бондаренку вручили другу підозру щодо зловживання владою, перша підозра щодо перешкоджання депутатській діяльності. Як ішлося в повідомленні прокуратури, досудовим розслідуванням установлено, що підозрюваний всупереч інтересам місцевого самоврядування створив штучні перешкоди в роботі депутатів Черкаської міської ради.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить