Прокуратура розслідуватиме підвищення у Черкасах ціни на комунальні послуги

Черкаським боржникам попереджатимуть новими квитанціями про відключення електроенергії
besplatka_728_90_ukr

Черкаською місцевою прокуратурою відреаговано на повідомлення у засобах масової інформації щодо підвищення тарифів на комунальні послуги та призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Черкаси, інформує прес-служба установи.

Зокрема, встановлено, що службові особи Черкаської міської ради, зловживаючи службовим становищем прийняли рішення про визначення переможця конкурсу з призначення вищевказаного управителя, та визначили перелік послуг з управління багатоквартирними будинками, вартість яких неправомірно та безпідставно завищена.

З огляду на викладене, за вказаним фактом Черкаською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки).

На даний час досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на повне та неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, за результатами проведення яких їм буде надано належну правову оцінку та прийнято законне процесуальне рішення.

Нагадаємо, ТОВ «Сантехбудконструкція», засновником якого є Андрій Бортник, стало управителем багатоквартирних будинків за всіма лотами, на які було розподілено місто Черкаси. Таке рішення було прийняте у ході засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради.

На сесії міської ради, що відбулася 23 травня, депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький звернувся із пропозицією скасувати рішення виконавчого комітету, яким було обрано єдиного управителя багатоквартирних будинків міста Черкаси. Однак «ЗА» його пропозицію внести це питання в порядок денний проголосували лише 17 депутатів. За його словами, це рішення виконкому потягне за собою збільшення вартості послуг.

 

 

First1

Можливо Вас зацікавить