«Пропозиція» не є нашим конкурентом», — Олександр Мазурчак

marushchak
besplatka_728_90_ukr

Співголова політичної партії «Наш край» Олександр Мазурчак у студії «Вичерпно» розповів, що спільного у партії «Наш край» та Партії регіонів, як партія мерів «Наш край» боротиметься за свого виборця та які труднощі можуть виникнути при голосуванні на виборах за новими правилами.

Від самої появи на політичній арені, партія «Наш край» позиціонувалася, як єдина в Україні партія місцевого самоврядування, партія міських голів. І ось напередодні чергових місцевих виборів цього року з’явилася нова партія міських голів — «Пропозиція».  Олександр Мазурчак запевняє, що вони не є їх конкурентами:

«Головна помилка «Пропозиції» у тому, що вони взяли мерів восьми обласних центрів і вся їх діяльність розвернеться саме на їх території. Але з тих восьми реально лише два-три стане мерами, інші ж не користуються популярністю у своїх містах. Вони не є нашими конкурентами, бо це проєкт конкретних міст».

Мазурчак каже, що «Наш край» братиме участь у місцевих виборах у Черкаській області, проте, чи висуватимуть свого кандидата на посаду міського голови Черкас — ще не вирішили:

«Ми будемо розглядати це питання, радитися з нашим активом і ухвалимо колективне рішення. Ми однозначно будемо висувати список депутатів по всіх округах міста Черкас, до обласної ради та по низці громад в Черкаській області».

Виборчий кодекс нарешті ухвалили і вибори відбудуться за новим законом. Олександр Мазурчак вважає, що кодекс недосконалий і його можна було дещо спростити.

«По-перше, відтепер депутат не може піти на вироби інакше, як через партію: для партії це добре, для депутата — погано. Я залишаюся прихильником мажоритарки. По-друге, незручний бюлетень: тепер буде написаний номер партії і п’ять-шість депутатів, яких ця партія висунула. Виборець матиме поставити галочку коло партії потім цифрою номер того кандидата, якого він хоче бачити депутатом. Це все заплутує і ускладнює», — каже політик.

Детальніше дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить