«Радикальна партія не буде нікого висувати на посаду міського голови Черкас», — Дмитро Лінько

IMG_1085
besplatka_728_90_ukr

Дмитро Лінько, заступник лідера Радикальної партії, народний депутат 8-го скликання у студії «ВиЧЕрпно» розповів про роботу їхньої партії та плани на місцеві вибори.

В Україні у 2015 році на місцевих виборах 2120 депутатів від Радикальної партії стали депутатами всіх рівнів. Проте не всі залишились депутатами до сьогодні — дехто «відсіявся» раніше.

«Загалом депутати Черкаської міської ради гарно пропрацювали в себе на округах. З деякими людьми наші шляхи розійшлись, але мені не соромно за тих, хто пройшов і працював для черкащан. Безумовно, кістяк активістів залишився і на їх основі ми будемо формувати списки людей, які будуть йти в міську, обласну раду і в ОТГ», — зазначає Лінько.

За його словами, найімовірніше, Радикальна партія не буде нікого висувати на посаду міського голови Черкас, бо конкуренція велика. Проте вони будуть пропонувати в депутати міськради своїх партійців.

«У нас ще відбувається процес внутрішнього праймерізу, коли ми будемо знати першу п’ятірку, ми обов’язково це оголосимо», — говорить екснардеп.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить