Радуцький каже, що директора «Теплокомуненерго» змушували звільнитися

kushnir-mikola
start-728x90-animated

Під час сьогоднішньої сесії секретар міськради Олександр Радуцький зробив заяву, що йому стало відомо, що директора КП «Теплокомуненерго» Миколу Кушніра в кабінеті міського голови змушували писати заяву на звільнення.

За словами Радуцького, цю інформацію може підтвердити сам керівник комунального підприємства, який ніби як зі сльозами на очах сказав йому, що йому до пенсії залишилося півроку, а його змушують звільнятися.

- Я розумію, що все робиться під Павла Карася. То ви хочете піти на посаду після смерті Кушніра? У нього після цього серце хватало, після того, як у нього вимагали сьогодні написати заяву, — сказав Радуцький.

А депутат Олександр Згіблов зауважив, що всі пам’ятають, що після свого керівництва на КП «Теплокомуненерго» залишив після себе Карась.

В боргу не залишився і депутат від ВО «Черкащанин» та відповів на закиди секретаря міськради.

- У місті є лише одна проблема. Це необ’ємні апетити однієї людини. Вона хоче контролювати всі кошти міського бюджету, хоче їх красти. Робить усе, щоб стравити депутатів між собою. Цю людину звуть Олександр Радуцький. Тому я думаю, що настав час замінити секретаря міської ради, — відповів Павло Карась.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • Віктор

    Кушнір М.І. професіонал своєї справи, яких у Черкасах одиниці,і Ви хочете його замінити тупими і некомпетентними «спецами», які уже керували «Черкаситеплокомуненерго» і довели його «до ручки»?Так Вам хочеться дерибану бюджету,що байдуже- будуть чекащани з теплом чи н?Головне своя кишеня,зупиніться,скільки ж Вам потрібно,де Ваша межа?Залиште професіонала своєї справи,не заважайте йому працювати і м.Черкаси буде з топлом в оселях та бюджетних закладах.