Радуцький пропонує Бородая в радники Бондаренку

raduckij
престо 728_90_ранкова кава

На сьогоднішній передноворічній сесії Черкаської міської ради, на якій, зокрема, було винесено питання про бюджет на наступний рік, до розгляду жодного питання із порядку денного депутати так і не дійшли. 

А от обопільних звинувачень на сесії вистачило. Завітали туди і представники ГО «Авто Євро Сила», які вимагали звільнення очільника КП «ЧЕЛУАШ» Олексія Мельника за незадовільний стан доріг у Черкасах.

Читайте також: «Анатолій Васильович брехун», — на сесії з’ясовували стосунки депутат і міський голова

- Висуванці Блоку Петра Порошенка зірвали сьогодні умисно сесію. А цьому передував такий факт: позавчора представники фракції (БПП, Партії вільних демократів, ВО «Свобода», депутатська група «За громаду» — ред.) прийшли до мене з ультиматумом — обрання радником Андрія Дмитровича Бородая (черкаський бізнесмен, власник мережі супермаркетів, має вплив у владних структурах  — ред.) на постійній основі. Я сказав, що ні на які ультиматуми не піду, — розповів міський голова Анатолій Бондаренко, додавши, що конкретно цю пропозицію озвучив секретар міськради Олександр Радуцький.

Також він нагадав, що дав доручення готувати подання до Верховної Ради України про розпуск Черкаської міської ради, як такої, що не відповідає інтересам виборців.

- Я готовий піти на вибори разом із радою, щоб ніхто не розповідав, що це міський голова хоче розпустити раду. І ми подивимося, чиї політичні сили отримають підтримку у жителів міста Черкаси. Але протизаконні рішення я підписувати не буду, оскільки за них потрібно відповідати в суді, — зазначив Анатолій Бондаренко.

26105559_1374984815963159_380340784_n

- У Анатолія Васильовича, як завжди, погано зі слухом, — відповів на такі закиди Олександр Романович. — Я йому єдине сказав, якщо тобі потрібен гарний менеджер, то можна розглянути кандидатуру (не на постійній основі), а на громадських засадах, Андрія Бородая, щоб він консультував по економічним питанням. Ви подивіться, хто зараз в радниках у Анатолія Васильовича? Тому чим більше людей з вищою освітою, з економічним хистом…

Олександр Радуцький відзначив, що на його ідею міський голова відповів «Я не заперечую». Також він наголосив, що це його особиста пропозиція, а не спільна вище перерахованих фракцій.

- Чому у мене виникла така пропозиція? Андрій Дмитрович Бородай працював у штабі Анатолія Васильовича Бондаренка. На мою думку, його безпосередня допомога сприяла тому, що Анатолій Васильович став міським головою. Вони близько спілкувалися, тому я не  розумію, звідки такі заяви, — прокоментував секретар міськради.

До слова, сам Андрій Бородай про те, що секретар міськради пропонує його на посаду радника міського голови, не знає. Принаймні так стверджує Олександр Романович.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить