Радуцький розповів про те, як ставиться до ідеї розпустити міськраду і чи спілкується з Одаричем (ВІДЕО)

Без імені
престо 728_90_ранкова кава

Днями гостем студії «ВиЧЕрпно» став секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький. У розмові він він відповів на запитання про те, чи відрізняється секретар міськради 2014 року від нинішнього; чи є в нинішній раді депутатська більшість; чи ділить від депутатів на «білих і чорних» та про свої робочі стосунки з міським головою.

Зокрема, Олександр Романович розповів, чи вважає ефективним можливий розпуск нинішнього складу міської ради.

- Депутати міської ради були обрані в 2014 році. І за весь цей час я їх ніколи не ділив і не буду ділити на більшість чи меншість, для мене вони всі депутати, — пояснив Радуцький. – За два роки були прийняті рішення, які дозволили зараз побачити зміни. Не може одна людина мінити місто. Це тільки робота команди, в першу чергу — депутатів у сесійній залі.

На думку секретаря, нинішній склад міської ради довів, що спроможний працювати і сьогодні немає обґрунтованих підстав для її розпуску.

- Тому наразі це не на часі і не потрібно, — озвучив він свою позицію. – До того ж, є Закон України про органи місцевого самоврядування. Це один із найважливіших законів, до якого наш міський голова чомусь ставиться з неповагою.

У чому ж проявляється неповага нинішнього міського голови до закону, про те, чи спілкується Радуцький із попереднім міським головою та інші актуальні питання детальніше дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить