Радуцький вважає, що Бондаренко пішов із «Батьківщини» через Кухарчука (ВІДЕО)

радуцький
besplatka_728_90_ukr

У студії «ВиЧЕрпно» депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький прокоментував, чому міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вийшов із партії «Батьківщина», а зараз намагається приєднатися до партії «За майбутнє».

Зазначимо, раніше Анатолій Бондаренко планував йти на місцеві вибори самовисуванцем. А також, його було помічено на з’їзді партії «Пропозиція». За версією Радуцького, Анатолій Бондаренко пішов із партії не за власним бажанням.

«Він вже знав, що його виженуть із партії «Батьківщина», виженуть через те, що коли були вибори до Верховної Ради партія на той час рекомендувала Бондаренку підтримати свого кандидата, а він, зі свого боку, підтримав іншого кандидата, і це було офіційно», — повідомив у студії Радуцький.

Нагадаємо, під час парламентської кампанії Анатолій Бондаренко відкрито підтримав кандидатуру лідера «Нацкорпусу» Дмитра Кухарчука, не зважаючи на те, що від «Батьківщини» до Верховної Ради по цьому ж округу балотувалася Світлана Кузьмінська.

За словами Олександра Радуцького, Анатолій Бондаренко для політичної партії «Батьківщина» став некерованим та забув, що саме завдяки цій партії у 2015 році пройшов у другий тур та нині є міським головою.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить