Раптовий скид води у Кременчуцькому водосховищі загрожує нересту риби

imgonline-com-ua-Resize-Z40dURPNj7Ehnt29
besplatka_728_90_ukr

На Кременчуцькому водосховищі почали інтенсивно скидати воду. Критична ситуація склалася з нерестовищами. Біля села Благодатного після зниження рівня води у водосховищі затоку, де нереститься риба, відрізано від русла ріки.

Про це повідомляє сайт Новини Черкас.

За інформацією Обласного управління водних ресурсів, воду спустила ГЕС у Світловодську після загрози підтоплення житлового масиву. Якого, не уточнюється.

Цим житловим масивом може бути елітна забудова в Конча-Заспі чи інші котеджні містечки на березі Дніпра на відрізку від Києва до Черкас. Аналогічна катастрофічна ситуація спостерігається на всіх без винятку нерестовищах в акваторії Черкас.

Рівень води почали знижувати у п’ятницю, 7 квітня. Якщо ситуація не стабілізується, нерест риби цьогоріч опиниться під загрозою. В нерестовищах вже інтенсивно гине риба та ікра.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

 • Anatoly Zhurilo

  Тю ! Чи й не проблема -загибель мільйонів мальків .Головне -аби не затопило дачки в Конча -Заспі ! Бо то справжня трагедія . Там же люди живуть богообрані ! А бидло і без риби якось обійдеться ,йому не звикати .

 • Петро Кравчук

  То чому ж ви мовчите про поселення на Дніпрі біля Дахнівського причалу , про дачі в заборонених зонах наприклад в Свідівку біля водозабору , що мову відібрало , чекаєте , що народ сам виправить ситуацію і перетопить тих покидьків котрі напряму гадять в Дніпро з якого ми отримуємо питну воду.

 • Инна Безюлева

  Вот затопило бы, так и не жалко ни капельки…Из-за этих привилегированных недоумков к воде подойти негде,-заборы, собаки, охранники.

 • Андрей Шапран

  зато обмежили вилов риби якої не має аж 3 кг