«Разом з вами ми побудуємо країну щасливих, заможних і вільних людей», — Петро Порошенко черкасцям

Poroshenko
besplatka_728_90_ukr

Зростання економіки країни має дорівнювати рівню якості життя українців. І вже до 2024 року кожен українець зможе відчути на власній кишені реальні зміни. На цьому наголосив під час свого візиту до Черкас Президент України Петро Порошенко. Символічно, що це відбулося у дуже знаковий для всієї Черкащини день 9 березня, в 205-у річницю з дня народження великого Кобзаря.

За п’ять нелегких років таки вдалося закласти фундамент української державності, який тримається на трьох основних постулатах – армія, мова, віра. Наступні 5 років потрібно посилювати економічний розвиток і боротися із бідністю.

– З 1 квітня тим воїнам, які боронять нашу державу на першій лінії фронту доплата складатиме вже 12 тисяч гривень, загалом же виплати українському воїну, який перебуває на фронті, складатимуть не менше 22 тисяч гривень. Це один із наших пріоритетів, —  у ході спілкування з черкасцями наголосив кандидат на пост президента України Петро Порошенко. – Ваша область стала надійним тилом армії, центром волонтерського руху. Вічною славою покрили себе ваші земляки, що захищають Україну. Більше 200 черкащан віддали своє життя за незалежність України, 27 з них – з міста Черкаси. Велика самопожертва Героїв не буде даремною. Я обіцяю, що Україна стане країною вільних, сильних, заможних людей.

53666091_416303639139161_1149578280588804096_n

Однак, окрім зовнішнього ворога, Україні потрібно подолати й внутрішнього. Цей ворог – бідність. І наразі командою Порошенка вже розроблено системний план з її подолання, який, в першу чергу, буде направлений на підняття рівня життя пенсіонерів, зокрема, індексація пенсій торкнеться тих, хто отримує мінімальні виплати. На ці потреби вже направлено 13 млрд грн від розмитнення автівок на єврономерах. Друга складова – монетизація субсидій, що дозволить отримувати на руки «живі» гроші і, як результат, призведе до економії споживання газу. Також цим планом передбачено підтримку багатодітних родин, що вирішить й демографічну кризу в Україні.

Досягнути цих та інших глобальних цілей вдасться завдяки реалізації інших надважливих напрямків:

- лідерства України в  ІТ-сфері;

- передових позицій в аграрному комплексі шляхом розвитку переробної промисловості;

- індустріально-регіональному лідерству;

- Україна – логістичні ворота Європи завдяки використанню вигідного географічного розташування;

- Україна – модний туристичний бренд.

– У кожному з цих компонентів Черкащина вже зараз може знаходити свої можливості, – переконаний Петро Олексійович. – Випробовуйте сили своєї громади, бо децентралізація – це ще одна наша програма, яка наблизила людину, громаду і владу в державі. Я гарантую підтримку всім перспективним проектам. Наше завдання – відкрити можливості для всіх. Наша формула економічного розвитку гарантує, що до кінця мого другого президентського терміну Україна і кожен українець будуть вважати себе заможними і відчують на власній кишені реальні зміни в Україні. Тому, дорогі черкащани, я прошу у вас мандату на другий президентський термін, на продовження реформ, на укріплення армії, на захист нашої мови, на розвиток нашої віри, щоб разом з вами побудувати велику країну щасливих, заможних і вільних людей.

54361658_1243162495858547_5608968675710205952_n

Зміни, які вдалося розпочати в  такий складний час, вже не зупинити, переконаний Глава держави. Вони вже відбуваються, їх можна побачити на прикладі Черкас: вже два роки працює перинатальний центр з найновітнішим обладнанням, запроваджена програма нової української школи, триває реконструкція аеропорту, Черкаси ідуть в ногу з ІТ-інноваціями. Тож наразі головне не зійти з обраного шлях і продовжити системні змінив  державі.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить